Zakład Pogrzebowy Stoltrum Usługi Pogrzebowe 33

Usługi cmentarne

Kompleksowa organizacja pogrzebu, powierzona przez klienta Zakładowi Pogrzebowemu STOLTRUM, obejmuje również wykonywanie różnego rodzaju usług cmentarnych. Doświadczenie, które zgromadziliśmy przez lata, pozwala nam profesjonalnie, a zarazem dyskretnie podjąć się wszystkich działań związanych z pracami na cmentarzu, w tym dopełnienia formalności urzędowych oraz uzyskania niezbędnych pozwoleń.

Uslugi Cmentarne Stoltrum

Zajmujemy się planowaniem i przygotowaniem do realizacji wszelkiego rodzaju pochówków na cmentarzach w Wieruszowie i okolicach. Usługi cmentarne, które wykonujemy, obejmują przede wszystkim kopanie grobów, budowę grobowców oraz otwieranie i zamykanie grobów. Firma STOLTRUM przygotowuje groby do pochówków zarówno tradycyjnych, jak i urnowych. Zapewniamy, że czynności te są wykonywane są zawsze z uwagą oraz z szacunkiem względem zmarłego oraz jego rodziny, a także z dbałością o sąsiednie groby i otoczenie.

Dysponujemy kompetentnym personelem oraz sprzętem, umożliwiającym wykonywanie wszelkich działań na cmentarzu.

Poprzednia usługaEkshumacja zwłok
Następna usługaAkcesoria cmentarne
Całodobowy kontakt z zakładem pogrzebowym Stoltrum

Zachęcamy rodziny w żałobie do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu (62) 784 26 75, a także do wizyty w naszej siedzibie w Wieruszowie.