Zakład Pogrzebowy Stoltrum Usługi Pogrzebowe 33

Transport zmarłych

Zakład Pogrzebowy STOLTRUM, w trosce o możliwie najwyższy poziom świadczonych usług pogrzebowych, podejmuje się też realizacji krajowego i międzynarodowego transportu zmarłych. Dysponujemy samochodami przystosowanymi do transportu międzynarodowego z zachowaniem norm konsularnych i sanitarnych. Gwarantujemy profesjonalny przewóz ciała zmarłego z należytym szacunkiem i godnością.

Nasz tabor samochodowy obejmuje zarówno pojazdy przystosowane do dalekich tras, jak i te, którymi wykonujemy eksportacje zmarłych z miejsca zgonu, głównie w Wieruszowie i okolicach. Posiadamy także nowoczesne karawany ceremonialne, które towarzyszą uroczystościom pogrzebowym oraz w kondukcie odprowadzają trumnę lub urnę na miejsce pochówku.

Karawany Pogrzebowe Zakład Pogrzebowy Stoltrum 4

Zakład Pogrzebowy STOLTRUM realizuje usługi transportu zmarłych na obszarze całej Polski, a także poza jej granicami. Dzięki naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie jesteśmy w stanie w krótkim czasie poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi dla członków rodziny sytuacjami – choćby takimi, jak organizacja repatriacji zmarłego z miejsca odległego od kraju zamieszkania.

Poprzednia usługaOrganizacja Ceremonii Pogrzebowych
Następna usługaKremacja zmarłych
Całodobowy kontakt z zakładem pogrzebowym Stoltrum

Zachęcamy rodziny w żałobie do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu (62) 784 26 75, a także do wizyty w naszej siedzibie w Wieruszowie.