Zakład Pogrzebowy Stoltrum Usługi Pogrzebowe 33

Zakład Stolarski

STOLTRUM to firma, która obok profesjonalizmu i zaangażowania swoich twórców i pracowników potrzebowała do osiągnięcia sukcesu tylko jednej rzeczy: drewna.

Nasze sukcesy zrodzone są przede wszystkim z twórczego myślenia, a jego efekty w postaci wysokiej jakości produktów, przyczyniają się do zadowolenia szerokiej rzeszy klientów.

Dla firmy STOLTRUM istotny jest każdy etap produkcji, ale najbardziej zwracamy uwagę na to, co mówią o naszych wyrobach ich Nabywcy.

Liczne produkty i imponujący poziom ich sprzedaży sprawia, że możemy pochwalić się listą najlepszych i najbardziej prestiżowych podmiotów krajowych oraz europejskich, korzystających z naszych usług. Poczytujemy to sobie za ogromny zaszczyt.

Zakład Stolarski Stoltrum

Od 1982 roku nasz zakład znany jest w Polsce i za granicą jako solidny wykonawca i partner.

Założycielem i wieloletnim szefem firmy STOL–TRUM zrzeszonym w Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości jest Zbisław Suchy, który zdobył tytuł Mistrza Stolarstwa w 1971 roku w Łodzi.

Od roku 1982, kiedy to zdecydował się na prowadzenie własnej firmy stał się on współtwórcą sukcesów osiąganych na rynku stolarskim, dzięki produktom znajdującym szerokie zastosowanie. Jego profesjonalizm, rzeczowość i uczciwość zjednują mu ludzi. Od samego początki istnienia zakładu, dbając o jego wizerunek, współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin, co zapewnia jego klientom fachowość, trwałość, precyzję i terminowość zamawianych usług. Od trzech kadencji jest członkiem Komisji Czeladniczo – Mistrzowskiej przy Izbie Rzemieślniczej i Przedsiębiorczości w Kaliszu. Oprócz prowadzenia firmy angażuje się w różne akcje społeczne a obecnie wspiera jedną z produkcji dla Telewizji Polskiej realizowanej przez absolwentów Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy.

W ostatnich latach odpowiedzialność za prężne działanie firmy STOLTRUM przejęło kolejne pokolenie rodziny Suchy.

Poprzednia usługaKwiaciarnia
Następna usługa
Całodobowy kontakt z zakładem pogrzebowym Stoltrum

Zachęcamy rodziny w żałobie do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu (62) 784 26 75, a także do wizyty w naszej siedzibie w Wieruszowie.