Zakład Pogrzebowy Stoltrum Usługi Pogrzebowe 33

O firmie

Zakład Pogrzebowy STOLTRUM powstał w 1990 roku i jest rozszerzeniem działalności istniejącego od 1982 r. Zakładu Stolarskiego, którego założycielem był Zbisław Suchy. Obecnie właścicielem jest jego syn Grzegorz Suchy z żoną.

Firma STOLTRUM jest firmą rodzinną z dużym doświadczeniem w branży pogrzebowej, zdobytym przez uczciwą pracę na przestrzeni minionych lat. To wieloletnie doświadczenie pozwala nam zawsze zagwarantować profesjonalną, kompetentną i pełną empatii obsługę klienta.

Lata pracy w branży funeralnej doprowadziły nas do przekonania, że każdy pogrzeb jest inny, tak, jak każdy człowiek jest wyjątkowy. Indywidualne potrzeby naszych klientów stawiają przed nami duże wyzwanie, któremu staramy się sprostać jak najlepiej. Fachowe doradztwo oraz pełna empatii obsługa, którą zapewniamy, jest ogromną pomocą dla rodziny w organizacji pogrzebu.

Zakład Pogrzebowy Stoltrum Usługi Pogrzebowe 18
Zakład Pogrzebowy Stoltrum Usługi Pogrzebowe 33
Z RODZINAMI OD 1990 ROKU

Marka i doświadczenie w branży pogrzebowej

Pracownicy firmy STOLTRUM pomogą Państwu na każdym etapie przygotowania ceremonii żałobnej: od wyboru rodzaju pochówku do załatwienia wszystkich formalności administracyjnych, zarówno w przypadku pochówku tradycyjnego, jak i przy kremacji.

W naszej siedzibie w Wieruszowie mogą Państwo zapoznać się z szerokim asortymentem trumien pochodzących z naszej własnej stolarni, a także urn oraz innych akcesoriów pogrzebowych. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania każdego klienta, dlatego jesteśmy w stanie przygotować uroczystości pogrzebowe dla osób o różnych możliwościach finansowych.

Działamy głównie na terenie powiatu wieruszowskiego, a dowodem na zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani, jest szeroki zasięg obsługi pogrzebów, wykraczający poza granice powiatu, a nawet województwa.