Zakład Pogrzebowy Stoltrum Usługi Pogrzebowe 33

Kremacja zmarłych

Wybór między pochówkiem tradycyjnym a kremacją należy do najbardziej osobistych wyborów, jakie dokonujemy w życiu. Może on zależeć od wielu czynników: przekonań osobistych, tradycji rodzinnej, wyznawanej religii, ale przede wszystkim od woli, wyrażonej przez zmarłego.

Kremacja jest wyborem, który staje się dziś coraz bardziej popularny między innymi ze względów światopoglądowych, ekonomicznych czy ekologicznych. Wzrastające koszty gruntów i obiektów cmentarnych z jednoczesną malejącą dostępnością miejsc grzebalnych, głównie przeznaczonych do pochówków tradycyjnych również mają wpływ na decyzję o wyborze kremacji. Wbrew obiegowym opiniom, wybór ten w zdecydowanej większości przypadków nie jest chwilową modą, ale kontynuacją jednego z najstarszych i najbardziej rozpowszechnionych obrzędów pogrzebowych w historii ludzkości, sięgającym czasów starożytnych.

Oferta Kremacje Zwlok Kremacje Zmarlych Stoltrum

Zakład Pogrzebowy STOLTRUM oferuje kompleksową organizację pochówku kremacyjnego. Podejmujemy się zarówno załatwienia wszystkich spraw urzędowych, jak i bierzemy odpowiedzialność za wszelkie kwestie logistyczne.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (62) 784 26 75 lub w siedzibie firmy w Wieruszowie przy ul. Witosa 22.

Poprzednia usługaTransport zmarłych
Następna usługaWłasna Chłodnia
Całodobowy kontakt z zakładem pogrzebowym Stoltrum

Zachęcamy rodziny w żałobie do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu (62) 784 26 75, a także do wizyty w naszej siedzibie w Wieruszowie.