Zakład Pogrzebowy Stoltrum Usługi Pogrzebowe 33

Formalności pogrzebowe

Jednym z najbardziej uciążliwych zadań po odejściu bliskiej osoby jest dla rodziny zmarłego dopełnienie formalności urzędowych, związanych z pogrzebem. W Zakładzie Pogrzebowym STOLTRUM wiemy o tym dobrze, dlatego nasi doświadczeni pracownicy podejmują się także wykonania wszystkich działań związanych z dokumentacją i obiegiem dokumentów w różnych instytucjach zaangażowanych w organizację pogrzebu zgodnie z prawem, odciążając krewnych zmarłego od stresu i zmartwień z tym związanych.

Kompetentny i wykwalifikowany personel

Jednym z największych atutów naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy, którzy szybko poradzą sobie z każdym zadaniem oraz każdą urzędową, nawet najbardziej skomplikowaną, kwestią. Dzięki temu ceremonia pogrzebowa jest zorganizowana na czas, z dbałością o dopełnienie formalności pogrzebowych wymaganych przez prawo, a także zgodnie z indywidualnymi uwarunkowaniami danego klienta.

Zakład Pogrzebowy Stoltrum Usługi Pogrzebowe 18
Poprzednia usługaWłasna Chłodnia
Następna usługaOdzież żałobna
Całodobowy kontakt z zakładem pogrzebowym Stoltrum

Zachęcamy rodziny w żałobie do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu (62) 784 26 75, a także do wizyty w naszej siedzibie w Wieruszowie.