Zakład Pogrzebowy Stoltrum Usługi Pogrzebowe 33

Organizacja Ceremonii Pogrzebowych

Ceremonia pogrzebowa to ostatnia okazja do uroczystego uhonorowania bliskiej i ukochanej osoby, która odeszła na zawsze. Zakład Pogrzebowy STOLTRUM zawsze ma świadomość, jak ważna jest służba rodzinom w żałobie z najwyższym profesjonalizmem i ze świadomością, że każda ceremonia jest niepowtarzalna – ze względu na indywidualne potrzeby, osobiste preferencje czy też tradycje.

Nasz personel posiada wiedzę, doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, aby podjąć się każdego zadania związanego z organizacją pogrzebu tak, aby uwolnić rodzinę zmarłego od wszelkich obciążeń z tym związanych.

Dodatki Akcesoria Pogrzebowe Zakład Pogrzebowy Stoltrum 3

W imieniu klienta i na podstawie upoważnienia od niego otrzymanego dopełniamy wszelkie formalności urzędowe, dbając też o zgromadzenie całej dokumentacji, niezbędnej do przeprowadzenia pogrzebu. Podejmujemy się organizacji ceremonii pogrzebowych w formie tradycyjnej – gdy uczestnicy pogrzebu gromadzą się wokół trumny z ciałem zmarłego – jak też uroczystości żałobnych z uprzednią kremacją. Możemy przygotować ceremonię zarówno wyznaniową, jak i świecką. Do każdego rodzaju pochówku pomagamy dobrać odpowiednie akcesoria pogrzebowe oraz właściwą oprawę.

W celu uzyskania bliższych informacji na temat naszych usług, prosimy o kontakt. Dyżurny pracownik jest zawsze do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Poprzednia usługa
Następna usługaTransport zmarłych
Całodobowy kontakt z zakładem pogrzebowym Stoltrum

Zachęcamy rodziny w żałobie do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu (62) 784 26 75, a także do wizyty w naszej siedzibie w Wieruszowie.