Zakład Pogrzebowy Stoltrum Usługi Pogrzebowe 33

Kwiaciarnia

Zakład Pogrzebowy STOLTRUM oddaje do dyspozycji swoich klientów wieloletnie doświadczenie, obejmujące wiele aspektów działania branży pogrzebowej. Oprócz kompleksowej organizacji pogrzebu, produkcji trumien oraz realizacji przewozu zmarłych, mogą także Państwo skorzystać z usług kwiaciarni „Weranda”. Kwiaciarnia ta zapewnia bogatą ofertę realizacji kompozycji kwiatowych na różne okazje, w tym na uroczystości pogrzebowe.

Personel zatrudniony w kwiaciarni to doświadczeni floryści, którzy specjalizują się w tworzeniu eleganckich, a zarazem trwałych dekoracji i aranżacji kwiatowych, które sprawdzą się jako integralny element ceremonii żałobnych.

Klienci mogą zamówić różne formy florystyczne – takie, jak wieńce i wiązanki kwiatów, bukiety oraz wszystko, co może sprawić, że ceremonia żałobna stanie się jeszcze piękniejsza.

Zamawiając kwiaty w kwiaciarni „Weranda”, klient może zlecić także transport wykonanej kompozycji kwiatowej bezpośrednio na miejsce uroczystości (do kościoła, kaplicy, sali pożegnań lub na cmentarz).

Więcej informacji o naszej kwiaciarni:
https://www.facebook.com/kwiaciarnia.weranda/
https://www.instagram.com/kwiaciarnia.weranda/

Weranda 005
Poprzednia usługaAkcesoria cmentarne
Następna usługaZakład Stolarski
Całodobowy kontakt z zakładem pogrzebowym Stoltrum

Zachęcamy rodziny w żałobie do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu (62) 784 26 75, a także do wizyty w naszej siedzibie w Wieruszowie.